






Opis nieruchomości
SUPER OFERTA !Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Tierieszkowej.
Mieszkanie składa się z trzech pokoi (jeden w układzie przechodnim), widnej kuchni, łazienki razem z WC oraz przedpokoju.
Powierzchnia 54 m2
Piętro 3 w niskim bloku.
Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica.
STAN: do odświeżenia / do odnowienia.
W pokojach na podłogach panele, ściany gładzie.
W kuchni oraz przedpokoju płytki.
Łazienka w kaflach starszego typu.
MEDIA: ogrzewanie miejskie
ciepła woda z piecyka typu Junkers
Koszt utrzymania - ok 700 zł z zaliczkami dla 2 osób.
LOKALIZACJA - w pobliżu pełna infrastruktura.
ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ !
Nexus Nieruchomości to profesjonalne biuro nieruchomości. Transakcje obsługują tylko pośrednicy z uprawnieniami (nr licencji zawodowych: 17281, 17324).
NIE RYZYKUJ SPRAWDŹ KOMU POWIERZASZ SWOJE PIENIĄDZE
*** Zainteresowała Cię powyższa propozycja? Chciałbyś uzyskać więcej informacji? ZADZWOŃ lub napisz na mail: znajdziemy ofertę spełniającą wszystkie Twoje oczekiwania. Zapewniamy kompleksową obsługę transakcji. Współpracujemy z doradcami finansowymi, którzy dla naszych klientów BEZPŁATNIE pomagają uzyskać kredyt na zakup nieruchomości. Wykonujemy ekspertyzy i opracowania nieruchomości. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: Agnieszka Cuber, licencja nr 17281.***Przedstawiona propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów.
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.Szczegóły




