Psary, Preczów

Dom na sprzedaż

4 pokoje 110,00 m2 8 627,27 zł/m2

949 000 zł

nowa oferta
Justyna Szafraniec- Ponikwia

Agent nieruchomości

Opis nieruchomości

Przytulny dom 110 m² blisko Pogorii IV i lasu – Preczów.

Szukasz komfortowego domu w wyjątkowej lokalizacji, która łączy sielski spokój z bliskością natury?
Ta oferta w Preczowie jest właśnie dla Ciebie!

Dom o powierzchni 110 m² usytuowany na ładnie zagospodarowanej działce o powierzchni 812 m² znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie lasu oraz w pobliżu popularnego jeziora Pogoria IV
To idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, czyste powietrze i aktywny wypoczynek.

Najważniejsze atuty nieruchomości:
  • Wyjątkowa lokalizacja: Tuż obok lasu i słynnego jeziora Pogoria – idealne tereny na spacery, rowery i sporty wodne.
  • Stan techniczny: Gotowy do wejścia / odświeżenia, po remoncie instalacji (kilka lat temu).
  • Powierzchnia i działka: 110 m² przestrzeni mieszkalnej na działce 812 m² z ogrodem.
  • Budynki dodatkowe: Dwa garaże na posesji, podjazd z kostki brukowej.
Rozkład pomieszczeń:
Dom posiada dwupoziomowy układ, który zapewnia prywatność wszystkim domownikom.

Przyziemie (strefa dzienna i gospodarcza):
  • Przestronny salon idealny do rodzinnego odpoczynku (stół zmienia się w stół bilardowy).
  • Funkcjonalna, oddzielna kuchnia.
  • Przedpokój.
  • Toaleta.
  • Kotłownia.
Piętro (strefa prywatna):
  • Drugi, jasny salon z wyjściem na balkon.
  • Dwie przytulne sypialnie (jedna z nich posiada wyjście na balkon).
  • Główna łazienka z toaletą.
Standard budynku i ogrzewanie:
Dom jest solidnie przygotowany na każdą porę roku i ekonomiczny w utrzymaniu: